KONST / Litografier / Färglitografi 16228268
nr 1622 8268
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Signerad, numrerad 477/500. Färglitografi, bildmått: 30x43 cm, yttermått inklusive ram: 42x55 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 27 maj 2024
kl 20:40:08
100 kr
150 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson